Green Valley використовують для посадки в кімнатні горщики. Цибулини амариліса швидко приживаються в ґрунті та прикрашають підвіконня практично весь рік.
Час посадки. Оптимальні терміни висадки амариліса - вересень-жовтень, березень-квітень.
Місце посадки. Квітучій рослині необхідні поживні, в міру вологі ґрунти. Для того, щоб сорт Green Valley досягав максимальних розмірів, важливо розміщувати горщик з цибулиною на сонячних сторонах.
Глибина посадки. 10-20 см - оптимальна глибина. Під час посадки необхідно орієнтуватися на розмір цибулини.
Догляд. Як і всім кімнатним рослинам, амарилісу Green Valley важливий своєчасний полив і добрива. Для підгодівлі слід використовувати комплексне добриво.
Для того, щоб квітки отримували повітря та для захисту від гнилі, землю рихлять після поливів. Вирощуючи квітку у великому горщику, можна отримати нові відростки, які слід відокремлювати та відсаджувати в осінній період.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Амариліс |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 60 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Амариліси від Floralia |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Зелений |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 1 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 455,95 ₴





