Ківі Хейворд вважає за краще рости на сонячній ділянці. Для активного росту і багатого врожаю чагарнику потрібно перебувати під променями сонця не менш 5 годин на добу. У тіні рослина втрачає привабливий вигляд, до того ж кількість ягід значно зменшується.
Посадка:
-
підберіть місце з пухким, добре зволоженим ґрунтом;
-
викопайте ямку глибиною 5 сантиметрів;
-
покладіть на дно ґрунтову суміш або будь-яким мінеральним добривом;
-
посадіть саджанець разом із земляною грудкою в поглиблення;
-
розправте коріння посадкового матеріалу;
-
засипте місце, що залишилося родючим ґрунтом.
На наступний день після висаджування саджанець потрібно полити та замульчувати корою сосни. В ролі мульчі також підходить хвоя, сухе листя дерев або спеціальні укривні матеріали, які можна купити в інтернет магазині. З догляду новій рослині також необхідно забезпечити опору для зростання.
Надалі ківі Хейворд потрібен полив, підживлення і прополювання землі. Підгодовувати потрібно 2-3 рази в сезон препаратами з високим стимулюючим ефектом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Міні-ківі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 500-600 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 200 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Коричневий |
- Ціна: 269,95 ₴



