Для вирощування в саду ефектних лілій не потрібно прикладати багато зусиль, рослини не вимогливі до умов вирощування. Культури мають гарний вигляд як окремими групами, так і в поєднанні з іншими рослинами на ділянці.
Час посадки. Оптимальним періодом для посадки цибулин сорту Tisento є осінній час, приблизно у вересні – першій декаді жовтня. Посаджені в цей період цибулини добре приживуться і нормально перенесуть зиму. Також можна висаджувати лілію у відкритий ґрунт навесні — наприкінці квітня — на початку травня.
Місце посадки. ОТ-гібриди лілій добре ростуть на сонячних, теплих, злегка затінених ділянках дренованого, багатого на поживні речовини, пухкого, піщано-глинистого і навіть вапняного ґрунту.
Глибина посадки. Для посадки рослин необхідно підготувати посадкові лунки. Цибулини даного сорту поглиблюють на 10 см, присипають землею, злегка утрамбовуючи. Відстань між посадками становить близько 30 см.
Догляд
Більшість садівників люблять лілію не лише за її гарне цвітіння, а й через невибагливість у вирощуванні та догляді. Варто проводити елементарні агротехнічні заходи, як і для всіх квітучих культур: розпушування, прополювання, видалення бур'янів.
Підживлення потрібне тричі за сезон вегетації. Рекомендується помірний полив переважно в ранковий час під корінь.
Заходьте частіше в наш магазин для квітникарів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | OT лілії гібриди |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 110-120 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Білий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 59,95 ₴



