Вирощування лілій сорту Hardrock не завдасть багато клопоту. Рослина невибаглива, добре переносить зиму і має чудовий імунітет. Дотримуючись елементарних рекомендацій щодо посадки та догляду за ліліями, вже на 3-4 рік розвитку можна спостерігати різноманітність елегантних суцвіть.
Час посадки. Початок осені - оптимальний період для посадки цибулин лілій, також можна посадити рослини навесні. При посадці культури у вересні цибулини за 2-3 тижні встигнуть укоренитися до заморозків.
Місце посадки. Лілії-гібриди добре ростуть на пухких ділянках дренованого ґрунту. Їм підходить слабокисла реакція ґрунту. Лілія любить багато світла, але може зростати й в умовах півтіні. Рослині важливо, щоб ґрунт був добре повітро- і водопроникний.
Глибина посадки. Посадковий матеріал садять у ямки на глибину 15-20 см. На дно лунки слід насипати шар перегною та річкового піску (10 та 3 см відповідно).
Догляд
Морозостійкий сорт лілій Hardrock потребує правильного поливу. На зимовий період можна вкрити цибулини лапником або сухим листям. Поливати рослину краще в ранковий час, під корінь. У період вегетації необхідно проводити підживлення мінеральними добривами. З агротехніки для догляду за рослиною виконують розпушування, прополювання та видалення бур'янів.
Замовляйте частіше саджанці декоративних квітів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | ЛА і ЛО лілії гібриди |
| Розмір посадкового матеріалу | 16/18 |
| Відстань між рослинами | 60 см |
| Висота рослини | 120 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 54,95 ₴



