Лілія Sylt - багаторічна цибулинна рослина групи азійських гібридів. Невибаглива у вирощуванні та має високу стійкість до захворювань. Створити чудовий лілійний сад під силу навіть новачкові.
Час посадки. Цибулини азійської лілії найкраще садити у вересні, так забезпечується їх успішне приживання та перезимівля. Також можна посадити рослину у весняний період.
Місце посадки. Для лілій сорту Sylt підбирають сонячні ділянки з добре дренованим, родючим ґрунтом. Бажано захищені від сильних поривів вітру.
Глибина посадки. Успішне вирощування лілій досягається правильною глибиною посадки цибулин, як правило, цей параметр становить 10 см. Запобігти загниванню донця цибулинок допоможе суміш піску із золою на дні посадкової ямки.
Догляд
Лілії невибагливі у догляді. Дотримуючись загальних простих рекомендацій, серед яких помірний полив, внесення добрив у період вегетації, видалення відцвілих квіток, можна отримати здорову рослину, яка радуватиме тривалим цвітінням, прекрасним виглядом та пишними суцвіттями. Поливають лілії вранці, уникаючи попадання води на листя. Для високих стебел може знадобитися опора.
Заходьте частіше в наш садовий розплідник.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Азіатські лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 90-100 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 56,95 ₴



