Лілія відноситься до багаторічних цибулинних рослин сімейства лілійні. Рослина невибаглива до умов вирощування, має високу зимостійкість і характеризується декількома способами посадки: ґрунт або кашпо.
Час посадки. Найприйнятнішим періодом посадки карликових лілій є рання осінь. У цей період посадковий матеріал добре зможе прижитися та підготуватися до погодних катаклізм. Але в перший рік посадки рекомендується трохи вкрити цибулини.
Місце посадки. Лілія-гібрид Happy Heart добре ростиме на сонячних, відкритих ділянках родючого ґрунту, реакція pH - нейтральна або слабокисла. Може розвиватися і за умов півтіні.
Глибина посадки. Цибулини лілій поглиблюють на 10 см, садять на відстані 40 см по відношенню одна до одної. На дно лунки краще постелити шар перегною, з'єднаного із річковим піском.
Догляд
Лілія Happy Heart - один з найвитриваліших сортів. Серед агротехнічних заходів рекомендується проводити розпушування, прополювання, видалення бур'янів. Також необхідно підгодовувати під час вегетації.
Після цвітіння квітки зрізають. Поливають помірно, переважно ранковим годинником.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин саджанців квітів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 45 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Лілії низькорослі |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 20-45 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 54,95 ₴





