style="text-align:justify">Східна лілія відмінно підходить для зрізання та ландшафтного озеленення. Hocus Pocus - обов'язковий компонент на клумбах та в букетах пастельних тонів. Рослини невибагливі у вирощуванні та догляді.
Час посадки. Цибулини даного сорту садять навесні, після закінчення заморозків, або ранньої осені.
Місце посадки. Сорт лілій Hocus Pocus чудово зростає на сонячних, відкритих місцях, а також за умов легкої півтіні. Переважно родючі, добре дреновані ґрунти. Ділянку бажано вибирати безвітряну.
Глибина посадки. Для великих цибулин глибина посадки дорівнює близько 15-20 см, дрібних - 10-15 см. Відстань між посадками - близько 30 см.
Догляд
Лілія Hocus Pocus - дуже витривалий сорт, який чудово пристосовується до умов суворої зими, однак у перший рік посадки рекомендується трохи вкрити молоді цибулини. Серед агротехнічних заходів проводять підживлення тричі за сезон вегетації, розпушування ґрунту, прополювання та видалення бур'янів. Лілії чуйні на регулярний та помірний полив у ранковий час, бажано під корінь.
Замовляйте частіше розсаду квітів поштою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Орієнтальні лілії |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 120 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 72,95 ₴





