Зовнішній вигляд і аромат
Квітки рослини з'являються досить швидко. Вони змінюють свій колір від білого до лайма з рожевим відтінком. Мають пірамідальну велику форму. Суцвіття дуже великі, вони досягають довжини до 45 см. Бутони білі, але іноді мають рожевий або зелений відтінок.

Особливістю гортензії Skyfall є великі пелюстки квітів. Кусти прямостоячі, які досягають висоти до 120-150 см. Листя еліптичне та зелене. Шапочку великих квітоносів чудово тримають гілки.
Період цвітіння — з липня до жовтня.
Посадка гортензії проводиться навесні. Бажано висаджувати рослину на освітленому місці, за температури +15°С. Ґрунт має бути пухкою, родючою та вологопроникною. Для підготовки ґрунту необхідно до землі додати пісок. А вглиб поставити опору для квіток.
Сасувати потрібно біля будинків, для того, щоб захистити гортензію від протягів. Якщо ви хочете посадити кілька кольорів, між ними має бути відстань 70 см.

Для повноцінного розвитку рослини потрібно регулярно поливати її, двічі-тричі на тиждень. Необхідно удобрювати мінімум 3 рази на рік, а саме:
-
Рання весна — вносять калієву силітуру й азот по 20 г під кожен кущ.
-
Кінець червня-начало липня — підгодовують розчином із суперфосфату по 2 ст. л./10 л води.
-
Осінь — нітроаммофоска та попіл (6 ст.л. на кущі).
Суцвіття, які відцвітають, необхідно обрізати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Життєва форма | Декоративний чагарник |
| Рід рослини | Гортензія |
| Висота рослин | Середньорослі |
| Листя взимку | Листопадні |
| Спосіб упаковки | Відкрита коренева система |
| Ботанічні характеристики | |
| Швидкість зростання | Середня швидкість |
| Холодостійкість | Так |
| Посухостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Розташування | Півтінь |
| Висота дорослої рослини | 1 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Гортензія волотиста |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | P12 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Висота рослини | 130-140 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Білий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 199,95 ₴





