Для посадки рослини вибираються добре освітлені сонцем ділянки. Необхідно викопати яму глибиною вдвічі більше, ніж контейнер, у якому росте саджанець. Додати шар дренажу та перегною. Встановивши саджанець, слід засипати його родючим ґрунтом, добре утрамбувати землю навколо та полити. Після цього рекомендується покрити щільним шаром торфу. Чагарник потребує регулярного поливу, особливо у суху спекотну погоду. Досить морозостійкий, але перші зими молоді саджанці необхідно накрити агроволокном. Підгодовуйте на початку сезону та восени, вносячи органічні та мінеральні добрива. Проводьте формувальні та санітарні обрізки.
Заходьте частіше в наш Флоріум садовий центр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Піраканта |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 50 - 500 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,95 ₴




