Спірея японська Albiflora віддає перевагу сонці. Їй потрібно не менш ніж 2-3 години прямого впливу ультрафіолетових променів, але добре росте в півтіні. Любить родючі, пухкі, дреновані та добре зволожені ґрунти. Потрібен у регулярному помірному поливі.
Висаджувати спірею японську можна і навесні, і восени. Швидке укорочення та гарна адаптація дасть змогу молодим кущикам зміцнити до перших холодів. І вже наступного літа сад буде прикрашений буйним білим цвітом. Діаметр ямки для садіння спіреї з голим корінням має бути не менш ніж 50 см. У неї додають дренаж і спеціальну поживну суміш. Спіреям не потрібне постійне підживлення, одного-двох разів у сезон буде цілком досить.
Замовляйте частіше розсаду квітів поштою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Спірея японська |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169,95 ₴




