Картопля Алюетт — це середньосстиглий універсальний сорт картоплі, створений у Нідерландах. Цей сорт має великі овальні полуниці темно-червоного кольору з поверхневими оченятами та світло-жовтою щільною м'якоттю. Сорт вирізняється високою врожайністю, лежкістю і стійкістю до фітофтрозу, раку та нематоди.

Зовнішній вигляд і аромат:
- Період цвітіння: ілюль
- Колір плоду: червоний
- Висота рослини: до 40 см
- Колір листя: темно-зелений із насиченими відтінками
Посадка картоплі відбувається в досить прогрітий ґрунт. Найприйнятніший період вважається кінець квітня-начало мая. Під час саджання треба звертати увагу на такі особливості:
- відповідним ґрунтом є пухкий чорнозем, торф'яники;
- перед сіданням великі полуни розрізають на кілька частин, занурюють у розчин деревної лози, підсушують і пророщують майже два тижні;
- глибина ямки становить 8 см;
- картопля треба висаджувати в борозни, відстань міжде кущами має становити 0,5 м;
- за період вегетації культуру необхідно 2-3 рази окчити.
Не буде зайвим підживлення рослин мінеральними добривами. Придбати їх можна в інтернет-магазині Florium. Також картопля потрібно поливати 5-6 разів за вегетаційний період.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Культура | Картопля |
| Тип продукції | Посадковий |
| Сорт/Гібрид | Алюэтт |
| Колір плоду | Фіолетовий |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1000 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Картопля насіння і бульби |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 35-55 мм |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 40 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116,96 ₴



