Посадка
Айва Мускатна краще росте на добре освітленому місці з гарною дренажною системою ґрунту. Розмір ями для посадки має бути не менше ніж 50х50х50 см. Важливо забезпечити рослині достатню кількість вологи протягом першого року після посадки.
Догляд
Айва Мускатна є досить стійкою до хвороб та шкідників, але для забезпечення хорошого зростання та родючості необхідно регулярно поливати рослину в період сухого погоди. Також важливо обрізати кущ, щоб забезпечити правильну форму та розподіл сили рослини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Айва |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 300-400 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для городу, саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 70 см |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166,95 ₴


