Посадка
Краще всього висаджувати у відкритий ґрунт у весняний період. Рослина має бути розташована на добре освітленому місці, забезпеченому достатньою кількістю сонячного світла. Для забезпечення оптимальних умов росту необхідно забезпечити достатню кількість вологи та добре дреновану ґрунтову суміш.
Догляд
Для забезпечення високої якості плодоносіння необхідно регулярно підживлювати рослину. Для цього можна використовувати спеціальні добрива для фруктових культур. Також необхідно ретельно обрізати рослину, щоб забезпечити правильну форму та зберегти її здоров'я. При сильному засушливому періоді рослину потрібно забезпечувати достатню кількість вологи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Гранат |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Кімнатні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | жовтень |
| Період цвітіння (закінчення) | жовтень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269,95 ₴


