Посадка.
Горщик: виберіть достатньо просторий глиняний горщик з отворами на дні для забезпечення водовідведення. Ширина горщика повинна бути приблизно вдвічі більша за діаметр цибулини.
Підготовка грунту: для амарилісів необхідна легка та дренована грунтова суміш. Зазвичай використовують спеціальну грунтову суміш для амарилісів, яка містить переважно пісок, торф та перліт. Важливо, щоб грунт був розслабленим та повітропроникним.
Посадка цибулини: Цибулину потрібно посадити на глибину близько половини або 1/3 частини своєї вистоти.
Полив: після посадки слід щедро залити грунт м'якою водою. Потім рослину потрібно поливати з регулярністю, дотримуючись режиму 'вологий - сухий'. Під час періоду активного росту і цвітіння квітку можна поливати частіше, забезпечуючи достатню вологість грунту.
Температура: квітка Polar Belle вимагає тепла і не переносить заморозків. Тому важливо зберігати рослину в теплому місці з температурою близько 20-25 градусів.
Догляд.
Квітка Polar Belle - це рослина, яка дуже любить світло, тому краще розміщувати її на вікнах південної або західної сторони будинку. Важливо також забезпечити рослині достатню вологість, регулярно поливаючи її м'якою водою. Під час періоду активного росту і цвітіння квітку можна підживлювати спеціальними добривами для амарилісів. Після цвітіння, коли квітка зійшла, рослину слід зберігати в сухому і темному місці до початку наступного вегетаційного періоду.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Амариліси з Голландії |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | 6 тижнів після посадки |
| Висота рослини | 40-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 26/28 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, Червоний |
- Ціна: 449,95 ₴





