Глориоза Superba - опис і характеристики:
- висота: 150-200 см;
- квітки: до 12 см, насичено-червоні, з жовтою основою пелюсток;
- час цвітіння: червень-август;
- поливання: рясний, регулярний;
- зона посадки: світле, але не спекотне місце в східній або західній частині квартири;
- зона морозостійкості (USDA): 7-8;
- використання в дизайні: у домашніх оранжереях і садах;
- глибина посадки: до 7 см;
- догляд взимку: для клубнів необхідне дотримання температурного режиму та спокою.

Посадка та догляд за глоріозою Superba (Суперба)
У контейнери й горшки полуниці висаджують у лютому. Ґрунт найкращий, пухкий, поживний і добре дренований. Екзотична гостя любить вологу, тож знадобляться регулярні та рясні поливи. Розміщувати горщик із рослиною краще на світлому місці, але потрібно стежити, щоб на листя й квітки не потрапляли прямі сонячні промені. У міру зростання стебел рослині встановлюють решітку або опору. Підживлення ліані необхідні двічі на місяць. Взимку клубні глоріози потребують особливого догляду. Після відмирання стебел горщики переносять у прохолодне місце (від 12 до 15 °C) і залишають у спокої, переставши поливання та підживлення. Полуни також можна викопати, але в такому разі їх краще зберігати в холодильнику в піску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Бульби |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 200 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Глоріоза |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/20 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | листопад |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | листопад |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269,95 ₴





