Для вирощування рослини в горщику її висаджують у легкий живильний ґрунт. На дно як дренаж використовують мох або керамзит. Розмір горщика повинен бути 1,5-2 літри та з широкою шийкою, тому що коріння у квітки поверхневе. В одну місткість можна посадити не більше чотирьох ризом.
Час посадки. Посадку варто проводити в березні, щоб рослині вистачало денного світла для розвитку. Якщо кущ почне свій старт у зимові місяці, необхідно підключати штучне освітлення для його розвитку. На вулицю квіти можна виносити наприкінці весни, коли буде достатньо тепло.
Місце посадки. Квітка надає перевагу теплому сонячному місцю. Їй необхідно багато сонячного розсіяного світла для розвитку. Протяги погано впливають на зростання та розвиток рослини.
Глибина посадки. Ризоми висаджують у ґрунт горизонтально, їх засипають землею на глибині 1,5-2 см. Полив після посадки проводять акуратно та невеликими порціями, щоб не залити.
Догляд
Полив ахіменесу Cattleya під час посадки проводиться шляхом розбризкування з пульверизатора. Коли коренева система розростеться, тоді поливи потрібно робити ряснішими. Після того як рослина пустить 2-3 листочки, її прищипують, щоб вона кущилася, а не росла одним стеблом.
Добрива вносять у міру розвитку квітки, спочатку для розвитку кореневої системи, потім для нарощування листових пластин та розвитку бутонів. Восени Ахіменес в'яне і готується до періоду спокою. Після повного засихання листя та стебел їх зрізають і прибирають рослину в прохолодне та темне місце. Полив проводять один раз на місяць. Якщо квітка знаходилася на вулиці, у холодні місяці її заносять до приміщення. Ризоми можна залишити зимувати у ґрунті або викопати.
Заходьте частіше в наш інтернет магазин рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Ахіменес (Чарівна квітка) |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Потребує укриття |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 30 см |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Ахіменес |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | різома |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | грудень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | грудень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 47,95 ₴



