Цибулини амарину садять у відкритий ґрунт та горщики. Поширена практика – посадка цибулин шарами. Починають з розміщення найбільших цибулин внизу, насипають шар компосту, потім розташовують менші цибулини. Повторюють до тих пір, поки найменші не розмістяться зверху, покриті шаром компосту на 1-2 мм.
Час посадки. У контейнери амарин краще садити пізно, у січні-лютому. Для посадки в ґрунт підходить третій місяць весни.
Місце посадки. Цибулинам не подобається вогкість, тому потрібно передбачити у контейнерах отвори для стоку вологи. При посадці в грядку для амарину вибирають добре дреноване місце, де ґрунт багатий на гумус.
Глибина посадки. Цибулину амарину заглиблюють таким чином, щоб верхня частина була відкрита. Носик цибулини не можна вкривати ґрунтом.
Догляд
Коли Амарин закінчить цвітіння, контейнер виносять у тепле приміщення на зимівлю. З клумби цибулини викопують, сушать і зберігають у прохолоді із плюсовою температурою. В областях з м'якою зимою амарини ростуть у клумбі цілий рік, але на зиму посадки трохи утеплюють рослинними рештками із саду.
Заходьте частіше в наш магазин рослин онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Амарин |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | вересень |
| Висота рослини | 45-60 см |
| Глибина посадки | 10 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Так |
| Розмір посадкового матеріалу | 16+ |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Рожевий |
- Ціна: 169,95 ₴



