Наперстягка Біла багаторічна Білий, бежевий, кремовий Насіння 0,1 гшт. Florium
7,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 728170
Пророщування насіння буде незатрудненим. Досить уважно підійти до вибору ґрунту та розташування майбутньої рослини.
Час посадки. Насіння поміщається в ґрунт навесні, коли земля вже прогріта. Найвідповідніший час — квітень-май.
Місце посадки. Наперстягка — сонцелюбна трав'яниста рослина. Їй необхідне яскраве сонячне світло, тепло, а також родючі, добре дихаючі ґрунти.
Глибина посадки. Повантажити насіння на 2-3 см у ґрунт, виходи можна побачити вже через 1-2 тижні.
Догляд. Рослина дивує не тільки зовнішньою красою, але й внутрішнім стрижнем. Він стійкий досотків і сильних морозів, тому догляд зводиться до нечастого поливання та розпушування ґрунту.
У нашому інтернет-магазині можна купити насіння наперстягу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння багаторічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 120-140 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
- Ціна: 7,95 ₴


