Посівний матеріал після попередньої стратифікації сіють у березні або квітні на поверхні ґрунту, практично не поглиблюючи. Після появи сходів у відкритий ґрунт полуницю можна пересадити за наявності 6 справжніх листочків. Схема посадки між рядами становить 25-30 см та 15-20 см між рослинами.
Цей сорт відрізняється підвищеною стійкістю до захворювань та морозостійкістю. Культура потребує помірного поливу. У перший рік розвитку нарощується коренева система, у зв'язку з чим рекомендується прибрати всі квіти та вуса, щоб рослина не витрачала свої сили. На початку періоду вегетації необхідно видалити сухе і старе листя, розпушити ґрунт, підгодовувати посадки та при необхідності проводити обробку від шкідників.
Замовляйте частіше домашні рослини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння Clause |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Кількість в упаковці, шт | 10 |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Колір квітки | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110,95 ₴



