Різновид дуже теплолюбний, тому місце для посадки варто вибирати сонячне. Посадковий матеріал відмінно сходить, але висаджувати на відкритому ґрунті насіння краще вже пророщеним. Ґрунт краще легкий, родючий, добре дренований.
Особливого догляду рослини не вимагають. Досить правильно посадити, поливати та час від часу підгодовувати.
Посадка
Щоб насіння соняшника проросли, досить потримати їх якийсь час у вологій матерії. Процедуру посадки пророслого посадкового матеріалу на відкритому ґрунті рекомендується проводити в період з квітня по травень.
Посадка:
-
підготуйте лунки близько 2-5 см завглибшки;
-
зберігайте відстань між ямками в 30-40 см;
-
в кожне поглиблення помістіть по 2-3 насіння;
-
злегка посипте лунки землею.
Коли нові рослини утворять два листочки, потрібно вибрати найміцніший саджанець, а інші зрізати. Цвітіння починається в кінці липня.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | серпень |
| Висота рослини | 50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Помаранчевий |
- Ціна: 15,26 ₴




