Посадка. Бульби жоржин висаджують в травні, після того, як мине загроза заморозків. Місце для посадки вибирають сонячне, захищене від вітру. Грунт - родючий, водопроникний. Перед посадкою жоржини пророщують протягом місяця. Посадкові ямки викопують на відстані 40-60 см. У кожну ямку вносять мінеральні добрива. Після появи перших паростків, жоржини перший час вкривають від можливих заморозків. Біля кожної рослини слід встановити опору. Якщо рослини висаджуються в горщики, то відстань між рослинами повинна становити 30-60 см.
Догляд. Жоржини - тепло-і сонцелюбні рослини. Люблять вологі грунти без застою води. До початку цвітіння, рослину регулярно поливають і підгодовують, грунт розпушують. Восени обрізають пагони і викопують бульби. Зберігають у темному, прохолодному приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Преміум Жоржини |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | бульба |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Висота рослини | 90-120 см |
| Час цвітіння | липень |
| Кількість в упаковці, шт | 4 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип садивного матеріалу | Клубни |
| Тривалість життя | Многолетние |
| Рід рослини | Георгіна |
| Відношенню до світла | Світлолюбні |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | False |
| Засухостійкість | False |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
- Ціна: 649,95 ₴




