

Преміум гладіолуси Fransua (брендова упаковка) 131 9шт. Florium
189,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 205210
style="text-align:justify">Гладіолуси Fransua - сонцелюбиві рослини, тому висаджувати їх потрібно на ділянках з хорошим доступом сонячного світла.
Час посадки. Рослини висаджують в добре прогрітий ґрунт в кінці квітня або початку травня.
Місце посадки. Гладіолуси повинні бути захищені від вітру, також враховуйте, що кожні 2 роки рослини потрібно пересаджувати на нове місце.
Глибина посадки.ng> Бульбоцибулини, в залежності від їх розміру, висаджують на глибину 8 - 10 см.
Догляд. Ґрунт, на якому ростуть гладіолуси, потрібно регулярно удобрювати. У період цвітіння рослини необхідно забезпечити додаткову опору. У відкритому ґрунті цибулини не зимують, тому в середині осені їх викопують. Гладіолуси схильні до дії шкідників, тому перед висадкою цибулини обробляють спеціальними антисептичними засобами.
В нашому інтернет магазині Флоріум можна купити преміум цибулини.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Гладіолус |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 120 см |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Преміум Гладіолуси |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 100-120 см |
| Час цвітіння | серпень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 9 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 189,95 ₴


