

Преміум гладіолуси DUO Soho (брендова упаковка) 128,137 8шт. Florium
149,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 205213
Для посадки гладіолусів вибирайте місце з родючим нейтральним ґрунтом.
t-align:justify">Час посадки. Цибулини висаджують в кінці квітня або на початку травня.
Місце посадки. Гладіолуси потрібно висаджувати в сонячних і захищених від вітру місцях. Кожні 2 роки рослини потрібно пересаджувати.
Глибина посадки. Бульби закопують на глибину 8 - 10 см.
Догляд. Щоосені бульбоцибулини рослини потрібно викопувати та зберігати взимку при температурі близько 5 градусів. Квітучому гладіолусу обов'язково потрібно облаштувати опору, щоб він не зламався під вагою суцвіть або через сильний вітер. Оскільки рослини часто піддаються впливу шкідників, перед посадкою цибулини слід знезаразити спеціальним препаратом.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Гладіолус |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Преміум Гладіолуси |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 12/14 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Висота рослини | 100 см |
| Час цвітіння | серпень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Бордовий, Фіолетовий |
| Кількість в упаковці, шт | 8 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 149,95 ₴


