
Лілія Merluza (Гігантська квітка) LA/LO гибридна 135 Луковицы 1шт. Florium
54,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 203223
Щоб посадити лілію Merluza в ґрунт, можна навіть не мати особливих садових інструментів. Сорт добре приживається в будь-яких типах ґрунту, якщо йому забезпечити хороший дренаж.
Час посадки. Весна - найкращий час для розведення лілій на ділянці. Цибулини можна поміщати в землю, як тільки вона прогріється і стане можливим обробити територію.
Місце посадки. Найбільш відповідне місце - сонячне. Ґрунт повинен бути дренованим. Якщо ж земля важка або схильна до накопичення вологи, варто вибирати піднесені ділянки та не ігнорувати агродогляд.
Глибина посадки. Попри те, що спочатку слід викопати яму глибиною близько 30 см, сама цибулина поміщається під землю на 15 см. Нижня половина ями повинна бути заповнена компостом, листям, піском.
Догляд. Земля навколо лілії Merluza завжди повинна бути пухкою, звільненою від бур'яну, і в міру вологою. Полив рослини залежить від стану ґрунту. Не можна допускати застої вологи та пересихання землі. У деяких випадках необхідні підв'язки.
В нашому інтернет магазині можна купити LA/LO лілії гібриди.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Висота дорослої рослини | 140 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | ЛА і ЛО лілії гібриди |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 130-140 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 54,95 ₴


