Примітною особливістю кали є можливість вирощування в відкритому ґрунті та вазонах. Квітка досить невибаглива, тому не викличе складнощів в розведенні навіть у новачка.
Час посадки. У горщики бульби садять в березні, у відкритий ґрунт - після відпадання загрози мінусових позначок, орієнтовно в травні.
Місце посадки. Преміум-кала Caruso воліє теплі, сонячні ділянки родючого ґрунту. Якщо вирощується кімнатна рослина, горщики слід розміщувати в місцях з розсіяним сонячним освітленням.
Глибина посадки. Бульби кали висаджують бруньками вгору на глибину 5 см. Ямки викопують заздалегідь на відстані одна від одної в 40 см.
Догляд. Кала сорту Karuzo не викличе складнощів у догляді. Квіти люблять постійно вологий ґрунт. Поливи проводять рясно, особливо в момент цвітіння і сухий період.
Також необхідно забезпечити рослину щотижневими підгодівлями мінеральними та органічними добривами. Бульби кали НЕ зимують в ґрунті - перед настанням заморозків їх витягують із землі, просушують і залишають на період спокою в сухому місці при температурі + 7-15 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 60 см |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Засухостійкість | Ні |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Преміум Кали |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Для клумби, Для горщиків, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 40 см |
| Висота рослини | 40-60 cm |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 389,95 ₴





