Посадка цибулин проводиться з дотриманням деяких рекомендацій. Вони не вимагають великих вкладень часу і коштів, за що і цінуються садівниками.
Час посадки. Висаджувати лілії краще навесні або восени.
Місце посадки. Для посадки потрібно вибирати світле місце. Доступ сонячних променів дозволить квітконосам рости вгору, а квіти при цьому не будуть вигоряти. Місце зростання лілії не повинно піддаватися застоям води. Ділянка повинна бути добре дренована.
Глибина посадки. Цибулини лілії при посадці поглиблюють на 15 см. Висаджують рослину в яму, наповнену родючим ґрунтом на 30 см. Також необхідно дотримуватися дистанції між рослинами близько 30 см.
Догляд. У догляді необхідно забезпечити лілію якісним ґрунтом, періодичне розпушування та видалення бур'янів сприятимуть активному росту рослини. Полив необхідний помірний. Поливати потрібно під корінь в першій половині дня - це дозволить уникнути розвитку гнилі.
Підживлення мінеральними добривами сприймається ліліями дуже добре, сприяє пишному цвітінню. Даний сорт стійкий до морозів, але в разі відсутності снігового шару взимку може знадобитися укриття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Лілія |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Відношення до світла | Універсальні |
| Колір | Різні кольори |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Так |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 100 см |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Преміум Лілії |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Розмір посадкового матеріалу | 14/16 |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Висота рослини | 80-100 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 15-20 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 3 |
| Глибина посадки | 15 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 249,95 ₴




