Вирощувати білокачанну капусту можна тільки з розсади. Ось кілька порад по її створенню:
-
Використовувати городню землю не рекомендується, оскільки виникає ризик інфікування. Перед посадкою слід обробити ґрунт розчином марганцівки.
-
Насіння потрібно замочити в гарячій воді на 15 хвилин, після його треба помістити в холодну воду на 3 хвилини. Потім на добу в розчин зі стимуляторів і на 12 годин в холодильник.
-
Підготовлене насіння необхідно підсушити та посіяти в ящик з добре зволоженим ґрунтом на глибину до 1-1,5 см.
-
Слід забезпечити розсаді достатньо світла, тому що інакше вона почне витягуватися. Стеблинки будуть довгі та тонкі, а сама рослина - слабкою.
Починати вирощувати розсаду варто в середині квітня. Посадку її у відкритий ґрунт слід проводити в родючий пухкий ґрунт з нейтральною реакцією. Найкращим часом вважається період з середини до кінця травня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Білокачанна капуста |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 150 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 9,95 ₴



