З осені ділянку потрібно підготувати до посадки насіння. Для цього слід прибрати залишки інших рослин і перекопати ґрунт, вносячи органіку - гній або компост. Добрива варто заглибити на 30-35 см. Попередньо необхідно підготувати насіння. Для цього його потрібно тримати протягом 12 годин у розчині з марганцівки для дезінфекції. Посів проводиться з 25 квітня приблизно до 5 травня.
Посадка:
-
зробіть борозенки завглибшки 2 см;
-
простір між поглибленнями залишайте 10-15 см;
-
борозни акуратно полийте, щоб не розмити ґрунт;
-
коли вода підсохне, розкладіть насіння по лунках;
-
відстань між посадковим матеріалом – від 4 до 10 см;
-
борозенки злегка притрусіть ґрунтом, змішаним з перегноєм;
-
після посадки нові саджанці полийте.
Пишний урожай можна збирати у червні.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння буряка |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
- Ціна: 50,95 ₴



