

Набір насіння огірків (5 упаковок) 131 Семена 5 упаковокшт. Florium
189,95 ₴
142,46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747061
До набору входять добірне насіння таких сортів:
-
Огірок Аякс F1 10 шт.;
-
Огірок Амур F1 10шт;
-
Огірок Пасалімо F1 10 шт.;
-
Огірок Соплиця F1 0,5 г;
-
Огірок Еліза F1 10 шт.

Асорті насіння дає змогу не робити складний вибір: який сорт вибрати. Цей набір насіння ми відібрали для Вас, з огляду на величезний досвід і любов до свого діла. Надійне доставляння забезпечує якісне паковання, вони захищають насіння від шкідливих впливів довкілля. Насіння перебуває в оптимальних умовах для зберігання і транспортування.
Ретельно вибрані сорти огірків від найкращих і перевірених постачальників забезпечуватимуть якісний ріст, ріст і багатий урожай із неймовірними смаковими характеристиками. Дотримуйтеся термінів посадки та виберіть зону з відповідними умовами. Уже скоро ви врожемо здивуєте своїх близьких і сусідів, а також приготуєте з огірків улюблені страви та консервації.
Сорт Аякс F1 — смачний і легкий у вирощуванні, дає рясний урожай. Джолопоглинальний гібрид. Кущ середньої висоти з потужною, розкидною зеленню. На шкірному вузлі формується кілька пучківних зав'язок. Через 40-45 днів можна очікувати перших плодів, довжина яких сягає 6-10 см, діаметр — 3-4 см. Огірки темно-зеленого кольору мають світлі шипи.
Огірок Амур F1 раннє стиглий продуктивний сорт. F1 означає гібридність сорту, а це означає, що культура зібрала в собі найкращі характеристики: високу врожайність, стійкість до захворювань і шкідників, високі смакові якості. Термін дозрівання плодів становить 40-44 дні, це означає, що смакувати огірками можна вже в червні. Огірки досить великі, завдовжки приблизно 13 см і масою приблизно 100 г. М'якоть водяниста й ароматна, шкірка тонка та не гірчить. Прекрасний варіант як для салатів, так і для консервації.
Огірок Пасалімо F1 голландського виробника — самоопилюваний гібрид огірка коренешевого типу. Належить до ранніх, найпопулярніших сортів. Може вирощуватися як у теплицях, так і у відкритому ґрунті. Легко вирощувати, вегетаційний період — 39-41 дня. Висока врожайність і смакові якості роблять цей сорт найулюбленішим серед поціновувачів. Культура індитермінантна, сильноросла, має невеликі циліндричні плоди з гарною насичено-зеленою прикрасою. Довжина плода — 10-12 см. Щільні плоди вживають найчастіше у свіжому вигляді, але для консервації вони також підходять.
Огірок Соплиця F1 належить до ранніх сортів. Невеликі темно-зелені плоди вагою до 130 г мають довжину 10 см. Урожай підходить для консервації та вживання у свіжому вигляді. Сорт популярний завдяки смаковим якостям: соковитості та щільності м'якоті. Вегетативний період усього 50 днів, а тішити плодами кущ може до жовтенських морозів. Рекомендований термін посіву насіння — наприкінці травня.
Огірок Еліза F1 має класичний вигляд, але є раннєм партенокарпим високоурожайним гібридом. Вегетаційний період — 50-60 днів. Довгуваті плоди становлять 6-8 см, темно-зелений колір, білі шипи, м'якоть щільна та хрустка. Сорт цінують за те, що після збирання врожаю плоди довго не жовтіють, зберігаються впродовж 3,5-4 тижнів. Вживають як у свіжому вигляді, так і в консервованому. Легко вирощуються у відкритому ґрунті або в теплицях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| ГМО | Ні |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Огірок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 150 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
- Ціна: 142,46 ₴


