

Набір насіння перців (5 упаковок) 131 Семена 5 упаковокшт. Florium
75,95 ₴
64,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 747064
До набору входять добірне насіння таких сортів:
-
-
Перець Золотий Ювілей 0,3 г;
-
Перець Жовтий Толстонний 0,3 г;
-
Перець Червона Шапочка 0,3 г;
-
Перець Червоний Великан 0,3 г;
-
Перець Європейське диво 0,3 г.
-
-

Набір насіння перців ми відібрали для Вас, з огляду на величезний досвід і любов до свого діла. Доставка буде швидкою та надійною, оскільки якісне паковання захищає посадковий матеріал від шкідливих впливів довкілля та забезпечує його оптимальні умови для зберігання і транспортування. Усі сорти ретельно відібрані та спрямовані від перевірених постачальників. Жовті, зелені та червоні перці стануть справжніми улюбленцями вашого городу.
Перець Золотий Ювілей дуже яскравий, насичений колір. Середньосстиглий сорт перцю досягає технічної стиглості через 117-125 днів, біологічна стиглість настає через 150-160 днів. У першому випадку перці будуть зеленого кольору, і саме біологічна стиглість розкриває насичений жовтогарячий колір сорту. Маса плода приблизно 200 г. Повноцінний догляд гарантує врожайність 42-65 т/га.
Жовтий перець Жовтий Толстонний ранній і високоурожайний сорт. Дозрівання відбувається через 112 днів. Висота куща 75-95 см. Плід середнього розміру, яскраво-жовтого кольору. М'якоть м'ясиста та соковита. Плоди універсально споживають як у готових стравах, так і у свіжому вигляді. Не забувайте орієнтуватися на інструкцію з вирощування повноцінного врожаю.
Перець Червона Шапочка — унікальний сорт особливої форми. М'якоть солодка, з хрусткою, змакує у свіжому вигляді та в стравах. Це дуже корисний сорт солодкого перцю, завдяки плодам ви зможете зміцнити здоров'я й підняти імунітет. Кусти рослини заввишки досягають метра. Вага плода 120-140 г. Вирощувати перці цього сорту можна у відкритому ґрунті, а також у теплицях. Вегетаційний період: 115-120 днів.
Перець Червоний Великан вартий вашої уваги. Плоди м'ясисті, соковиті, смачні та величезні. Середньосстиглий сорт. Період повної стиглості 120-129 днів. Кущ заввишки досягає метра заввишки, міцний, насичено зеленого кольору. Вкушує в будь-якому вигляді.
Перець Європейське диво — сорт червоного німецького перцю. Вирощування кубоподібних перців стає дедалі популярнішим справою. Високозручний гібрид має період вегетації 118-128 днів і високу врожайність. Плоди червоного кольору, кущі компактні до 40 см заввишки. Форма плода — кубоподібна. Смак перців солодко-пікантний. Вага одного плоду: 90 – 140 грамів, товщина стінки 0,6-0,8 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| ГМО | Ні |
| Вага упаковки | 1.5 г |
| Тип продукції | Посівний (насіння) |
| Культура | Перець |
| Сорт/Гібрид | Перець Золотий Ювілей 0,3 г; Перець Жовтий Толстонний 0,3 г; Перець Червона Шапочка 0,3 г; Перець Червоний Великан 0,3 г; Перець Європейське диво 0,3 г. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння приправ |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 150 см |
| Час цвітіння | березень |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Колір квітки | Різнобарвний |
| Кількість в упаковці, шт | 5 упаковок |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Насіння України |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
- Ціна: 64,56 ₴


