Посадка. Бульби висаджують в легку водо-і повітропроникну землесуміш, яка складається з землі, піску і торфу. Горщики для посадки потрібні широкі і неглибокі. На дно ставлять дренаж. Бульба готова до посадки, якщо має один або більше паростків. Бульбу заглиблюють в грунт так, щоб її верхня частина приблизно на 1/3 залишалася відкритою. Потрібно стежити, щоб грунт не потрапив на паростки. Полити рослину. Лити воду потрібно в край горщика або піддон. Через місяць після посадки потрібно регулярно підгодовувати органічними та мінеральними добривами.
Догляд.g> Глоксинія добре себе почуває в добре освітленому місці з високою вологістю повітря. Не переносить прямих сонячних променів і протягів. Влітку вимагає регулярного поливання, але від води необхідно оберігати листя і бульби. Воду слід лити в піддон. Ні в якому разі не обприскувати. Восени, в період спокою, рослину не поливають. Коли стебла і листя відмирають, бульби ставлять в прохолодне приміщення і не поливають до січня. У січні горщики переносять у тепле приміщення, поливають. Навесні з'являться нові паростки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Цибулинні кімнатні |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | березень |
| Висота рослини | 15-20 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Кімнатні, Для горщиків |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | 4/5 |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 399,95 ₴




