Посів. Оптимальна t для росту і розвитку баклажанів приблизно 20 - 30 С. При цій температурі і вологості 80% насіння проросте на 5-8 день після посіву, а при t 12-14 С проростання відбудеться тільки на 18-25 день. Молоді пагони дуже чутливі до низьких & deg; t (5-10 & deg; С). Похолодання до 0,5 & deg; С призводить до загибелі баклажанів. Насіння ранніх сортів висівають в кінці січня-початку лютого в парник або контейнери для розсади. Як тільки утворюються два справжніх листочка, рослини пікірують за схемою 10х10 см. Врахуйте, що коренева система баклажанів дуже ранима, після пересадки рослини довго відновлюються. Насіння середньостиглих сортів висівають в середині або в другій половині березня в напівтеплий парник. У сонячні дні в парниках підтримують температуру 18-20 & deg; С, в похмуру погоду і вночі 15-17 & deg; С. Повітря в парнику повинен бути сухим, а грунтова вологість помірною.
Висадка розсади.Перед висадкою розсади потрібно врахувати її високі вимогу до тепла. Ранню розсаду висаджують не раніше кінця квітня, поки не встановиться тепла погода. На грядках садять в гнізда: відстань між рослинами в рядку 30 - 40 см, відстань між рядками 70 см.
Догляд . Розпушування проводять після приживання рослин. Разом з першим розпушуванням грунту рослина підгортають.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння баклажанів 🍆 |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
- Ціна: 37,36 ₴



