Для того, щоб опанувати газоном, підберіть для нього місце, очистіть від інших рослини та каменів. Перекопайте, порівняйте граблями, втопчіть катком. Насіння треба сіяти у двох напрямках щодо ділянки.
Час посадки. Планувати засівання газону можна на весну, літо або першу частину осені. Літній газон краще переживе зиму.
Місце посадки. Може рости на будь-яких ділянках - як сонячних, так і тіньових.
Глибина посадки. Після рівномірного висіву травосуміші на ділянці її засипають ґрунтом і вирівнюють. Товщина ґрунту становить 0,5-1 см. Витрата насіння на 100 м2 території становить 3 кг. Однієї упаковки 400 г вистачить на ділянку 10-15 м2.
Догляд. При посадці вносять азотні добрива. Після висадки в ґрунт поливають. Перші 2-3 тижні найважливіші для поливу, поки зійде трава. Поливайте газон регулярно за допомогою насадки або встановивши систему поливу.
Прибирання листя, що падає на газон, обов'язкове, можливе проростання моху. Бур'яни, які будуть конкурувати з травосумішшю, можна видаляти шляхом прополювання або за допомогою спеціальних засобів. Стрижка повинна бути обов'язковою і регулярної. Перша стрижка проводиться при висоті трави 10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння трав |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 5-10 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,4 кг |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 276,21 ₴


