Посадка. Канни висаджують у відкритий грунт на початку червня. Місце воліють сонячне, захищене від вітру. Перед посадкою канни пророщують (кореневища пророщують у торфі в березні). Глибина посадки - 5 см, відстань між рослинами - 30-60 см. Канни можна вирощувати і як кімнатна рослина. Кореневище висаджують в березні в горщик на глибину 2,5 см.
Догляд. Канни - тепло-і світлолюбні рослини. Висаджені в тінистому місці канни не будуть цвісти. Також вони дуже вологолюбні.
Восени кореневища викопують, просушують і зберігають у торфі або піску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип рослини | Квіти |
| Тип посадкового матеріалу | Бульби |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Холодостійкість | Ні |
| Укриття на зиму | Зберігання в приміщенні |
| Посухостійкість | Ні |
| Висота дорослої рослини | 40 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Канни |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Розмір посадкового матеріалу | 1 бульба |
| Відстань між рослинами | 45 см |
| Висота рослини | 40 см |
| Час цвітіння | липень |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Колір квітки | Рожевий |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Глибина посадки | 10 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154,95 ₴





