Насіння висівають відразу у відкритий ґрунт. Перед посівом землю слід підготувати: розпушити, удобрити.
Час посадки. Найбільш вдалий час для посіву - квітень-травень. Якщо земля добре прогріта, перші сходи з'являться вже на 10-13 днів.
Місце посадки. Для вирощування найкраще вибирати відкриті ділянки з пухким, насиченим корисними речовинами ґрунтом. Півтіні або тіні краще віддати перевагу сонячне місце.
Глибина посадки. Насіння рослини поміщаються на невелику глибину (1-2 см).
Догляд. Догляд полягає в частому і рясному поливі, обприскуванні, щотижневій підгодівлі навесні та влітку. У період прискореного росту необхідно робити причіпку. Коріння колеуса легко переносять морози. Видаляти рослина з ґрунту на зиму не потрібно.
У нашому інтернет магазині можна купити насіння кімнатних рослин.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння кімнатних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | квітень |
| Висота рослини | 70 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для балкона/ампельні, Кімнатні, Для горщиків |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 12,95 ₴


