Посів насіння у відкритий ґрунт проводять в перші дні жовтня або в лютому-березні. А на розсаду їх висівають в перші дні квітня, при цьому саджанці висаджують у відкритий ґрунт в серпні або перші дні вересня.
Посів у відкритий ґрунт:
-
виберіть сонячну ділянку з вологим ґрунтом і кислотністю близько pH 4,5;
-
перекопайте землю та удобріть перегноєм;
-
насіння проростіть як на розсаду;
-
густо викладіть посадковий матеріал в борозенки глибиною 10-15 мм;
-
дистанція між насінням повинна бути від 20 до 25 сантиметрів;
-
засипте їх родючою землею;
-
грядку варто замульчувати садовим компостом, листовим перегноєм або іншим органічним матеріалом.
Догляд за посівами ревеню полягає в систематичному поливі, своєчасному видаленні бур'янів, розпушуванні поверхні ґрунту навколо кущів. Також раз на 1,5 тижні потрібно підгодовувати комплексним мінеральним добривом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння приправ |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 100 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 50 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Червоний |
| Основні | |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 9,56 ₴



