Виростити на своїй ділянці ароматний кущовий кріп нескладно. Культура віддає перевагу родючим ґрунтам з хорошою поглинальною здатністю, проте на практиці росте на всіх ґрунтах з нейтральною реакцією середовища.
Потужній кореневій системі для повноцінного розвитку необхідний родючий шар ґрунту. Перед сівбою необхідно внести органічні або мінеральні добрива. Насіння сіють в пухкий вологий ґрунт у другій декаді квітня - початку травня. Догляд за кропом полягає в поливі та прополюванні.
Заходьте частіше в наш розплідник.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння приправ |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 150 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Кількість в упаковці, шт | 3 р |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,95 ₴



