

Гібіскус сирійський White Chiffon Древовидный 135 1шт. Florium
199,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 505021
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Посадка. Місце для посадки вибирають сонячне, захищене від вітру. Грунт підходить будь-який, але добре дренованй. Період посадки - квітень-травень. Посадочна яма повинна бути більше кореневої грудки саджанця в два рази. Після посадки, грунт мульчують.
Догляд. Гібіскуси не особливо вимогливі рослини. Їх поливають регулярно. Стежать, щоб земля була постійно вологою. Гібіскуси можуть переносити посуху, але при недостатній волозі рослини слабшають і скидають бутони. Зимостійкі, але на зиму потребують укриття. Не потребує сильної обрізки: видаляють застарілі гілки і дуже довгі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Гібіскус махровий |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 300 см |
| Глибина посадки | 20 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,95 ₴


