
Суміш ароматних трав Кухоннi трави 20г 137 Семена 20 гшт. Florium
21,95 ₴
19,76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 716220
+380 (93) 390-93-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У квітні насіння висаджують для літнього та осіннього використання, у 112 — для зимового. На підвіконні вони можуть рости цілий рік. Для цього підходять декоративні вазони достатньої глибини (від 15 см).
Посадка пряних трав проводиться і через розсаду, і посівом у відкритий ґрунт. Вартість треба віддати досить щільному, збагаченому, добре дренованому ґрунті. Для горщиків підходять універсальні субстрати для кімнатних рослин зі зниженою або нейтральною кислотністю.
У нашому інтернет-магазині можна купити насіння приправ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Розсада |
| Упаковка | |
| Вага | 20 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Зеленні культури |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-60 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Так |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 20 г |
| Місце посадки | Для горщиків, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Фіолетовий |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,76 ₴


