
Скабіоза Махрова, лавандово-синя Синя Насіння 0,2 гшт. Florium
26,95 ₴
24,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 726895
Мікс "Скабіозу махрова" потрібно висаджувати на сонячній ділянці, оскільки квіти теплолюбні. Садити їх у тіні не рекомендується, оскільки квітки швидко потраплять і втратять свою привабливість. Варто врахувати й той факт, що рослини не переносять застою води та перезволоження. Ділянка має бути з пухкою, легкою й родючою ґрунтовкою.
Посадка:
-
викопайте заглиблення приблизно 5 см;
-
покладіть на дно посадковий матеріал;
-
засипайте насіння родючою землею;
-
утрамбуйте поверхню та злегка полейте.
З догляду знадобиться поливання. Кількість води потрібно суворо регулювати, оскільки надлишок вологи небезпечний для скобіози. Досить зберігати легку вологість ґрунту. Не зайвим будуть розпушування, прополка та підживлення. Зі добрив краще використовувати мінеральні, але й органіка теж підійде.
Купити посадковий матеріал дешевий у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 80 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,2 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Колір квітки | Синій |
- Ціна: 24,26 ₴


