Садіння
Кермек краще вирощувати насіннєвим методом за допомогою розсади. При розмноженні корінцями приживання невисоке. Крім того, кермек дуже складно пересаджувати, оскільки його коріння гілкується на глибину 1 м.
Час садіння. Оптимальний час садіння кермеку — від березня до травня.
Місце садіння. Кермек добре почувається на відкритому просторі, його практично не культивують у тепличних умовах чи приміщенні. Найбільше рослина потребує наявності сонячного світла, для неї важлива тривалість світлового дня. Щодо ґрунту кермек Татарський невибагливий.
Глибина садіння. Рекомендована глибина висадження насіння кермеку становить 0,5—1 см. Схема садіння — 25 х 30 см.
Догляд
Для кермеку не потрібен частий і рясний полив. Якщо рослина вирощується на відкритому просторі, то взагалі не потре»бує додаткової вологи — їй достатньо вологи з роси та дощу. Додаткове поливання кермеку потрібне лише тоді, коли рослина вирощується в таких умовах, коли їй не вистачає вологи. Найчастіше добриво використовується лише один раз перед висадженням, здебільшого комплексними добривами. Якщо ґрунт бідний на корисні елементи, удобрювати його потрібно кожні 15 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння багаторічних квітів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 30-50 см |
| Глибина посадки | 2 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 0,1 г |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий |
- Ціна: 20,95 ₴




