Насіння кабачків Атена F1 інкрустоване. Це означає, що вони мають тонку плівку з поживної суміші з додаванням фунгіцидів та інсектицидів. Така оболонка захищає посадковий матеріал на усіх етапах вирощування. У результаті сходи з'являються раніше, вони особливо сильні та міцні. Рослини не надто схильні до хвороб і шкідників, плодоношення триває довго, врожай надзвичайно смачний.
Посадки інкрустованого насіння кабачків Атена F1 має низку особливостей. Зокрема, потрібно забезпечити:
-
посів на відкритому ґрунті в травні;
-
сонячна рівна ділянка;
-
родючий, пухкий, з нейтральною реакцією ґрунт;
-
ямки з відстанню 20-30 см;
-
глибина сівби – 2-3 см.
Зверху посадковий матеріал варто посипати землею та полити.
Перед посадкою ґрунт можна удобрити. Для кабачків підійдуть калійні та фосфорні речовини. Потрібно поливати 1 раз на тиждень, також проводити розпушування, прополювання та підгодовування. У період плодоношення кількість поливів треба збільшити до 2-3 разів на тиждень.
Великий вибір посадкового матеріалу в інтернет-магазині Флоріум.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Кабачки для відкритого ґрунту |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | Більше 20 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | червень |
| Період цвітіння (закінчення) | червень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Жовтий |
- Ціна: 24,26 ₴


