При посівах у відкритий ґрунт насіння висівають, а грядки накривають плівкою до потепління. Через 3 тижні посіви проріджують, залишаючи відстань 10-15 см.
Є ще кілька важливих порад, як потрібно садити пекінську капусту з насіння:
-
Посадковий матеріал слід сіяти таким чином, щоб він був на глибині 1-1,5 сантиметра. Більше не бажано, адже може погіршитися проростання.
-
Розміщувати насіння треба на відстані близько 30 сантиметрів один від одного. Коренева система досить активно розростається.
-
Кращий час для посадки - рання весна або середина літа. Так вдасться досягти відмінного врожаю.
Для захисту від заморозків доцільно посіяну капусту накрити плівкою або синтетичним матеріалом.
Поливати слід акуратно і не дуже рясно, адже при надлишку вологи можливе загнивання кореневої системи. Крім того, потрібно регулярно прополювати насадження. Ця процедура не тільки сприяє боротьбі з бур'янами, але і не дозволяє формуватися щільній кірці з ґрунту, яка затримує і вологу і кисень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Пекінська капуста |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 40-50 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 10-15 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 150 |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
- Ціна: 9,95 ₴



