У відкритий ґрунт висаджувати можна наприкінці квітня, після того, як повітря прогріється до 9-10 градусів Цельсія. Ділянка має бути сонячною. Ідеально, якщо вранці на рослини падатиме сонячне світло, а після 16:00 вони будуть у легкій тіні. Місце для посадки варто вибирати рівне, без застою води.
Посадка:
-
на нейтральному, слаболужному ґрунті зробіть поглиблення;
-
зволожте ґрунт;
-
схема посадки насіння – 10х30 см;
-
посипте лунки родючою землею;
-
рясно полийте ділянку.
Головна умова вирощування гірчичної трави – це вологий та пухкий ґрунт. Тому з моменту посадки потрібно одразу забезпечити частий та рясний полив.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння прянощів |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Глибина посадки | 2-3 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 г |
| Місце посадки | Сонце, Півтінь, Тінь |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні атрибути | |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23,95 ₴



