Посадка
Використовуйте плоскі контейнери або прорізані пластикові пакети з отворами для дренажу. Забезпечте добре пропускання води.
Зволожте добре дренований ґрунт або використовуйте спеціальну суміш для мікрозелені. Переконайтеся, що ґрунт вологий, але не перенасичений вологою.
Розсипте насіння льону рівномірно по поверхні ґрунту. Воно потребує світла для проростання, тому його необхідно легко притиснути до ґрунту, але не загортати в нього.
Догляд
Розмістіть посуд з насінням льону в яскравому місці, де є достатньо світла, але уникайте прямого сонячного проміння. Температура повинна бути приблизно 18-22°C.
Після посіву регулярно зволожуйте ґрунт. Використовуйте розпилювач або легкий струмінь води, щоб не розкидати насіння. Забезпечуйте регулярний полив, але уникайте перезволоження, оскільки це може спричинити гниль або ріст грибків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Насіння України |
| Культура | Салат |
| Тип продукції | Мікрозелень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Насіння України |
| Вид | Салат овочі |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 3-10 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Зелений |
| Основні | |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 8,76 ₴



