У відкритий ґрунт розсаду цинії висаджують на початку травня, після того, як мине загроза поворотних заморозків. Між рослинами дотримуються відстані 20-25 см.
Час посіву. Щоб досягти раннього цвітіння, 1-10 квітня цинію сіють у горщики на розсаду. Квіткові посіви розташовують ближче до джерела світла, на підвіконні або під фітолампою. Після появи двох справжніх листочків саджанці пікірують або проріджують, не допускаючи загущення. Поливають посіви за потреби. Через чотири тижні після появи сходів квіти готові до посадки на постійне місце.
Також цинію можна розмножувати прямим посівом у ґрунт. Роботи проводять у середині травня. У цьому випадку цвітіння настане на кілька тижнів пізніше, але буде таким же видовищним.
Місце посадки. Цинія віддає перевагу добре освітленим, сонячним місцям з пухким, проникним ґрунтом, але може рости й на глинистій землі. Сорт погано переносить затінення, на сонці формує великі бутони та міцні стебла.
Глибина посадки. При прямому посіві цинії в ґрунт насіння розкладають по борозенках глибиною 1-1,5 см. Для дорослої розсади готують посадкові ямки глибиною 10-12 см. Ширина поглиблення має бути достатньою, щоб вільно вмістити коріння молодої рослини.
Догляд. Посадки цинії Суперйога потрібно періодично прополювати та поливати. Щоб не допустити розвитку грибкових захворювань, кущі слід розташовувати на певній відстані один від одного. Відцвілі сухі бутони необхідно видаляти - так значно збільшиться період цвітіння.
Щоб збільшити кількість квітів, потрібно зрізати точку зростання на основному стеблі квітки. Цей агроприйом стимулює розвиток бічних пагонів, кожен з яких порадує квітковим кошиком.
Купити посадковий матеріал дешево у нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип рослини | Квіти |
| Рід рослини | Цінія |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.5 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Вид | Насіння однорічних квітів |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 90 см |
| Час цвітіння | червень |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Колір квітки | Червоний |
| Кількість в упаковці, шт | 0,5 г |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Бренд | Флориум |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Підходить під зріз | Так |
| Час посадки | квітень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 16,95 ₴



