Садіння
Ефектна еустома чудово підходить для оформлення рабаток і клумб, вирощування в контейнерах і для букетного зрізання. Особливо вигідно вирощувати її на зрізання — сорт підходить для створення ніжних весільних букетів.
Час садіння
Еустому можна вирощувати в закритому ґрунті весь рік, але для цього необхідно забезпечити рослині комфортні умови та правильний температурний режим. Висаджувати її в ґрунт необхідно після того, як мине загроза заморозків.
Місце садіння. Еустома — одна із сонцелюбних рослин, тому їй необхідні сонячні ділянки легкого та родючого ґрунту.
an>Глибина садіння. Насіння еустоми залишають на поверхні субстрату або ґрунту та накривають склом. Схема висадження — 20 х 25 см.
Догляд
Серед основних правил із догляду за еустомою є правильно підібране освітлення, регулярне поливання, оптимальна температура розвитку рослин — удень 20—25 °С, а вночі — близько 15 °С. Узимку бажано перенести квітку до приміщення з температурою 10—12 °С. У зв'язку з дуже тендітним корінням еустома не переносить пересаджень. Підживлювати рослину необхідно комплексними добривами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Вид | Насіння еустоми або лизиантуса |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | січень |
| Час цвітіння | липень |
| Висота рослини | 70-90 см |
| Глибина посадки | 1 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Кількість в упаковці, шт | 5 |
| Місце посадки | Для клумби, Для саду |
| Місце посадки | Сонце |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | лютий |
| Період цвітіння (закінчення) | лютий |
| Підходить під зріз | Так |
| Відстань між рослинами | 20 см |
| Умови поливу | Помірний |
| Колір квітки | Білий, Синій |
- Ціна: 58,95 ₴


