
Спирея Goldflame (Меняє колір) Японська Різнобарвний 1 шт. Florium
129,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 509010
Посадка. Для посадки вибирають сонячне місце або півть. Ґрунт має бути досить родючим. Спіреї, весняного цвітіння, краще садити восени, а літнього — і восени, і навесні. Посадкову яму краще готувати завчасно. Її розмір ВА — 50х50 см, глибина — 30 см. Яму заповнюють ґрунтовою сумішшю — дернова або листова земля, торф і пісок (2:1:1). Якщо висаджувати рослини групами, то відстань між ними має становити — 50-70 см.
Догляд. Спиреї не потрібні в догляді. Не потребує частих поливів, за винятком — повстяної спіреї. Зимостійка. Підгодовують ранньою мінеральними добривами навесні. Обрізання весняноцвітаючої спіреї проводять після закінчення цвітіння, літальні спіреї обрізають ранньою весною (до «пеньшків»).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | Флориум |
| Вид | Летнецветущие спіреї |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | травень |
| Висота рослини | 150-200 см |
| Глибина посадки | 40 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Місце посадки | Для клумби, Для горщиків, Для саду, Бордюрні |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Багатоколірні |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Розмір посадкового матеріалу | P9 |
| Відстань між рослинами | 100 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 129,95 ₴


