Головна умова - більше сонячного світла, менше вологи в повітрі. Насіння кавуна починає проростати при температурі +15 ° С, оптимальний температурний режим для цвітіння і запліднення + 18-20 ° С (вранці) і + 20-25 ° С (вдень).
Посадка:
-
виберіть місце з піщаним ґрунтом;
-
перевірте, чи добре воно прогрівається сонцем;
-
упевніться, що на ділянці немає сильних вітрів;
-
викопайте лунки для посадки насіння;
-
в кожну ямку покладіть 1 ст. л. золи та перемішайте з землею;
-
пізніше додайте жменю перегною з нітроамофоскою;
-
покладіть насіння на дно заглиблень;
-
після посіву замульчуйте ґрунт перегноєм.
Для прискорення дозрівання варто використовувати різні укриття. Навіть найпростішою плівкою можна підвищити температуру на 5-15 ° С в порівнянні з відкритим ґрунтом. Подальший догляд за рослинами полягає в розпушуванні ґрунту, знищенні бур'янів, підгодівлі та нормуванні врожаю. Термін дозрівання - 100 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Насіння кавунів 🍉 |
| Відстань між рослинами | 30 см |
| Висота рослини | 20-30 см |
| Час цвітіння | липень |
| Кількість в упаковці, шт | 20 |
| Глибина посадки | 5 см |
| Місце посадки | Сонце |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Умови поливу | Помірний |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 7-8 |
| Підходить під зріз | Немає |
| Час посадки | березень |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
- Ціна: 20,95 ₴



