Ділянку перед посівом насіння очистити від трави та інших рослин. Перекопати на глибину 15-20 см. Вирівняти ґрунт, щоб не було ям. Якщо вони утворилися, засипте їх додатковим внесенням ґрунту. Коли ґрунт вирівняний, його коткують перед посівом за допомогою катка або притоптують ногами.
Час посадки. Сіють траву протягом весни, літа та осені. Бажано не сіяти занадто пізно восени. Важливо, щоб трава встигла зійти до холодів і трохи вкоренитися.
Місце посадки. Універсальна травосуміш може рости як в тіні, так і на сонячних ділянках.
Глибина посадки. Насіння сіють на рівну поверхню і засипають ґрунтом товщиною до 1 см, після чого розрівнюють граблями. Витрата трав'яної суміші на 90 м2 ділянки - 3 кг насіння. Якщо посіяти менше насіння, є шанс, що може почати рости бур'ян. Насіння сіють у двох різних напрямках.
Догляд. Після посадки важливо щодня поливати ділянку вранці або ввечері. При посусі частоту поливу газону збільшують. Поливати трав'яну суміш треба шляхом розбризкування, за принципом дощування.
Першу стрижку газону слід робити, коли висота трави досягне 10 см. Подальші стрижки можна робити й при меншій висоті. Не забувайте чистити газон від листя, що опадає на нього, квіток і іншого сміття.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип садивного матеріалу | Насіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безкоштовна доставка | На замовлення на суму понад 1500 грн |
| Бренд | ТМ Садиба Центр |
| Вид | Насіння трав |
| Вологість грунту | Помірно волога |
| Час доставки | Відправка рослин здійснюється в ідеальний період для посадки рослин. Рослини, які потрібно висаджувати восени доставляються в період з 15 Вересня. Весняні рослини відправляються з 29 Березня. |
| Час посадки | березень |
| Час цвітіння | червень |
| Висота рослини | 5-10 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Доставка на відділення компанії Нова пошту | 69 грн. |
| Доставка на відділення компанії Укрпошти | 59 грн. |
| Запах | Немає |
| Зона морозостійкості | Зона 9-10 |
| Кількість в упаковці, шт | 30 г |
| Місце посадки | Для саду |
| Мінімальна сума замовлення | 200 грн. |
| Забарвлення листя | Зелені |
| Період посадки (закінчення) | травень |
| Період цвітіння (закінчення) | травень |
| Підходить під зріз | Немає |
| Відстань між рослинами | 10 см |
| Умови поливу | Рідкісний |
| Колір квітки | Різнобарвний |
- Ціна: 25,95 ₴



